• 06.07.2022

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та/або COVID-сертифікат

Жов 7, 2021

ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України спільно з Міністерством охорони здоров’я України наголошує, що усі українці, які пройшли повний курс імунізації від COVID-19, на підтвердження цього можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та/або згенерувати COVID-сертифікат.

Це можна зробити відразу після отримання другої дози для дводозних антиковідних вакцин та на 14-й день після щеплення однодозною вакциною (наприклад Johnson & Johnson).
🟢 «Зелений» COVID-сертифікат вже доступний для всіх користувачів застосунку Дія.
🟡 «Жовтий» СOVID-сертифікат можна згенерувати для користувачів iOS, а Android очікує підтвердження від Google Play. Він діятиме 120 днів.
Всі документи про вакцинацію потрібно друкувати на звичайному білому папері!
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та “зелений” COVID-сертифікат діятиме протягом 1 року.
Також нагадуємо, що якщо людина раніше отримали вже документи про вакцинацію із терміном на пів року, то необхідно:
✔ COVID-сертифікат у застосунку Дія – оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності. Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий
✔ Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 – після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво (воно буде дійсне ще пів року).