Аналіз епідемічної ситуації з ГРІ та грипу в Кіровоградській області за 10 тиждень 2017 р.


              Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в області відносно спокійна. Показник захворюваності не перевищив значення епідпорогу та знаходиться на рівні: мінус 40,1 % до епідпорогу (інт. пок. 324,49 на 100тис. нас., епідпоріг 542,06). Всього за минулий тиждень захворіло  3137   осіб, з них 73,6 %  дітей.

          На 1-ній адміністративній території рівень захворюваності продовжує перевищувати значення епідпорогів відповідних територій: в Кіровоградському  районі він перевищений на 4,2%.

          За минулий тиждень в області госпіталізовано 263 хворих, з них 81,7% діти та підлітки віком до 17 років. У вірусологічній лабораторії обласного лабораторного центру проведено 2 дослідження зразків матеріалу від хворих на ГРІ, вірус грипу не виявлений. Летальних випадків не зареєстровано.

           Всього з початку епідсезону на Кіровоградщині щеплено проти сезонного грипу – 3458 осіб.

          Фахівцями  обласного лабораторного центру забезпечено проведення постійного моніторингу епідемічної ситуації щодо захворюваності на ГРІ та грип (облік, звітність, аналіз, інформування обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров´я), проведення протиепідемічних заходів, лабораторну вірусологічну діагностику. Серед населення постійно проводиться  санітарно-освітня робота:  опубліковано матеріалів у місцевих засобах інформації – 4, випущено листівок, пам’яток, інформаційних бюлетенів –  568.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.

              Заступник директора                                  Н. І. Оперчук

 

              Лікар епідеміолог                                        А. Ю. Головань