Обережно сказ!


  В м. Кропивницький 2 грудня поточного року за результатом експертизи Кіровоградської обласної державної  лабораторії ветеринарної медицини підтверджено сказ у кота безпритульного, який знаходився на території мікрорайону Черемушки по вул. Академіка Корольова.

    Звернувся за медичною допомогою один мешканець міста, який лікував хворого кота. Постраждалому призначено курс профілактичних щеплень проти сказу. 

    На даний час проводяться подвірні обходи для виявлення можливих  постраждалих від контакту з хворою на сказ твариною. Ветеринарною службою проводяться профілактичні щеплення проти сказу домашнім тваринам. 

   Сказ – небезпечне, гостре інфекційне захворювання, яке передається від хворих тварин людям шляхом покусів чи ослинення. Захворювання сказом  завжди закінчується смертю! 

   Нагадуємо, що в разі отримання укусів, подряпин, ослинення домашніми, або безпритульними тваринами для проведення медичного огляду та надання антирабічної допомоги необхідно своєчасно звертатись до травматологічних пунктів:

   Дітям – до Кіровоградської обласної дитячої лікарні,  вул. Преображенська, 79;

  Дорослим – до Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги, вул. Короленка, 56.

Заступник директора                                                           Оперчук Н.І.

Завідувач відділенням організації        

епідеміологічних досліджень                                                       Дьяченко Н.Г.        

 

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.