ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ З ГРВІ на КІРОВОГРАДЩИНІ за 13 тиждень 2018 р.


  Епідемічна ситуація з ГРВІ та грипу в області відносно спокійна.  Показник захворюваності  епідемічного порогу не перевищує рівень епідемічного порогу (553,53) та знаходиться на рівні мінус  22,6% до значення епідпорогу.

  За останній тиждень в області зареєстрований 6 випадків  грипу  (м. Кропивницький – 4, по одному випадку в Новгородківському та Долинському районах). 

  Всього в 2018 р. в області зареєстровано 54 випадки грипу, із них 1 – летальний.

  На 13 тижні 2018 р. в Гайворонському, Добровеличківському, Новоукраїнському, Олександрівському, Олександрійському районах зареєстровано рівні захворюваності на ГРВІ, що перевищували рівні епідпорогів відповідних територій. В зв’язку з даним фактом Кіровоградським обласним лабораторним центром  направлені листи головам районних адміністрацій Гайворонського, Добровеличківського, Новоукраїнського, Олександрівського, Олександрійського районів з конкретними рекомендаціями щодо проведення санітарно – протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного підйому захворюваності.

  З початку епідсезону (з 02 жовтня 2017р.) проти грипу вакциновано 6487  особи.  Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.

  Нагадуємо, щеплення сезонними протигрипозними вакцинами – надійний захист від грипу.

       Заступник директора                                               Н. І.  Оперчук

       Лікар епідеміолог                                                      А. Ю. Головань

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.