• 19.08.2022

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ З ГРВІ на КІРОВОГРАДЩИНІ за 14 тиждень 2018 р.

Кві 10, 2018

 

  Епідемічна ситуація з ГРВІ на минулому тижні в області відносно спокійна.  Показник захворюваності  не перевищує рівень епідемічного порогу (504,77) та знаходиться на рівні мінус  23,3% до значення епідпорогу.

  За останній тиждень в області зареєстрований 1 випадок  грипу          (м. Кропивницький).  Всього в 2018 р. в області зареєстровано 83 випадки грипу, із них 1 – летальний.

 На 14 тижні 2018 р. в м. Знам’янка, Гайворонському, Голованівському, Олександрійському районах зареєстровано підвищені рівні захворюваності на ГРВІ. В зв’язку з даним фактом Кіровоградським обласним лабораторним центром направлені листи голові міської адміністрацій м. Знам’янка, головам районних адміністрацій Гайворонського, Голованівського, Олександрійського районів з конкретними рекомендаціями щодо проведення санітарно – протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного підйому захворюваності.

  З початку епідсезону (з 02 жовтня 2017р.) проти грипу вакциновано 6487  особи.  Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.

  Нагадуємо, щеплення сезонними протигрипозними вакцинами – надійний захист від грипу.

       

 Заступник директора                                         Надія Оперчук

 Лікар епідеміолог                                                Аліна Головань

 

 

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.

436 Переглядів