Аналіз епідемічної ситуації з ГРІ та грипу в Кіровоградській області за 12 тиждень 2017 р.


             Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в області відносно спокійна. Показник захворюваності не перевищив значення епідпорогу та знаходиться на рівні: мінус 42,0 % до епідпорогу (інт. пок. 442,21 на 100 тис. нас., епідпоріг 762,18). Всього за минулий тиждень захворіло  4275   осіб, з них  78,3 %  дітей.

          На 2-них адміністративних територіях рівень захворюваності продовжує перевищувати значення епідпорогів у Кіровоградському районі та м. Знам`янці.

          За минулий тиждень в області госпіталізовано 383 хворих, з них 88,0 % дітей та підлітків віком до 17 років.

          У вірусологічній лабораторії обласного лабораторного центру проведено 3 дослідження зразків матеріалу від хворих на ГРІ: вірус грипу не виявлений. Летальних випадків не зареєстровано.

           Всього з початку епідсезону на Кіровоградщині щеплено проти сезонного грипу – 3466 осіб.

          Фахівцями  обласного лабораторного центру забезпечено проведення постійного моніторингу епідемічної ситуації щодо захворюваності на ГРІ та грип (облік, звітність, аналіз, інформування обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров´я), проведення протиепідемічних заходів, лабораторну вірусологічну діагностику. Серед населення постійно проводиться  санітарно-освітня робота:  опубліковано матеріалів у місцевих засобах інформації – 1, випущено листівок, пам’яток, інформаційних бюлетенів –  647.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.

              Заступник директора                                  Н. І. Оперчук

 

              Лікар епідеміолог                                        А. Ю. Головань