• 19.08.2022

Ускладнення цукрового діабету в практиці сімейного лікаря

Лип 6, 2022

ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» спільно з Міністерством охорони здоров’я України пояснює:

Синдром діабетичної стопи у практиці сімейного лікаря та лікаря загальної практики — які є особливості діагностики та лікування? Як уникнути ампутації при СДС? Розповість хірург, к.м.н., Максим Приступюк.

7 липня о 15.00 відбудеться новий вебінар “МОЗ пояснює: Ускладнення цукрового діабету в практиці сімейного лікаря: як діяти в умовах війни”. Захід проводиться за підтримки Проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.

? Зареєструватись на вебінар у Zoom https://bit.ly/3ywgRC6

? Дивитись прямий ефір на Youtube МОЗ https://youtu.be/rZZouxvDdbY  

? Що таке синдром діабетичної стопи?

? Особливості діагностики та лікування в умовах сімейної амбулаторії

? Профілактика виникнення ускладнень

? Профілактика ампутації

Спікер:

Максим Приступюк — доцент кафедри хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, кандидат медичних наук.

Рекомендуємо доєднатися до ефіру сімейним лікарям, терапевтам, лікарям загальної практики, хірургам, а також усім лікарям і медичним працівникам, які потребують додаткових роз’яснень, знань та навичок у роботі в умовах війни.

Запис буде доступний на Youtube-каналі МОЗ після трансляції за цим же посиланням.

ℹ️ “МОЗ пояснює” — серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників з одночасною трансляцією на Youtube-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров’я та медиків, у тому числі ​​на прикладі конкретних клінічних випадків.

Поставити запитання спікеру можна у чатах Zoom та Youtube під час ефіру.

59 Переглядів