Ще 5 нових випадків кору зареєстровано на Кіровоградщині


  За останній тиждень зареєстровано 5 нових лабораторно підтверджених випадків кору на Кіровоградщині, з них  3 випадки  у дорослих та 2 у дітей.

На кір захворіли:

  • 2 дорослих та 1 дитина з Долинського району;
  • 1 дорослий та 1 дитина з Олександрівського району.

  Із 5 захворілих – троє госпіталізовані в інфекційні відділення закладів охорони здоров’я за місцем проживання з середнім ступенем важкості захворювання; двоє перебуває на амбулаторному лікуванні під наглядом лікаря інфекціоніста. 

  На разі триває епідрозслідування та проведення протиепідемічних заходів у вогнищах кору як в сімейних так і за місцем навчання та роботи.

  Всього з початку року на Кіровоградщині зареєстровано 258 вірусологічно підтверджених випадки кору, серед них 99 випадків у дітей та 3 випадки у вагітних жінок.

  Хочу нагадати, що єдиним надійним захистом від кору є своєчасна імунізація проти кору.

  На даний час всі заклади охорони здоров’я Кіровоградщини  забезпечені вакциною проти кору. В області в наявності 27 570 доз вакцини КПК.

  Наказом МОЗ України від 26.06.2018 року №1216 введено обов’язкове профілактичне щеплення проти кору за епідемічними показниками дорослих, які знаходяться в групі підвищеного ризику: медичні працівники, освітяни, студенти, працівники силових структур.

 

Заступник директора                                      Оперчук Н. І.

 

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua