12 травня відзначається найтепліше свято – День матері


В Україні починаючи з 2000 року, щорічно у другу неділю травня, офіційно відзначається – День матері.

Мама – перше слово. Мама – одна з найдорожчих у світі. Мама – людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – та, яка дала життя. Вдячність мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний…

Але є одна особлива дата – коли кожен повинен привітати свою маму.

ЇЇ очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. ЇЇ створив  Бог на цій землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

Ніякі скарби світу не замінять ту материнську любов, яку нам дарували мами довгими і безсонними ночами сидячи біля наших ліжок; ніщо не зрівняється з ніжністю її голосу, коли читала казки перед сном; ніщо не нагадає теплоти  рук, коли витирала сльози.

Мама! Найдорожче слово в світі. Де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить, ніжним серцем відданим тобі!

У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки! А ваші діти ніколи Вас не забувають!

Відділ організації досліджень фізичних і хімічних факторів та епідеміологічного нагляду за неінфекційними хворобами   ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України»    

 Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.