Тестування доступне: КОРОНАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ COVID-19


Вірусологічна лабораторія ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» щоденно приймає зразки з діагностичною метою COVID-19 з 8 00 до 10 00 й з 1600 до 17 00, та відповідно наказу МОЗ України представники закладів охорони здоров’я доставляють відібраний матеріал до Лабораторного центру.
Лабораторія в повному обсязі забезпечена діагностичними матеріалами, пройшла всі методи верифікації результатів досліджень на відповідність. Щодення спроможність лабцентру – 1500 ПЛР-досліджень на добу.
Шановні мешканці Кіровоградщини при появі симптомів COVID-19 невідкладно звертайтеся до сімейного лікаря з метою проведення діагностики.
Нагадуємо, у людини, інфікованої SARS-CoV-2, розвивається респіраторне захворювання різної тяжкості з такими основними симптомами:
гарячка;
кашель;
задишка (ускладнене дихання).
Симптоми можуть проявитися через 2–14 днів після зараження новим коронавірусом. У багатьох пацієнтів SARS-CoV-2 спричиняє запалення обох легень.
Також в обов’язкову порядку лабораторне обстеження проводиться контактним особам при появі симптомів COVID-19.
Бережіть своє здоров’я, не займайтеся самолікуванням при появі симптоматики у вас чи ваших родичів, знайомих. Звертайтеся до сімейних лікарів, які повинні протестувати на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2 у вірусологічній лабораторії.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua