ПАРАЗИТОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ


Паразитологічна лабораторія відділу дослідження біологічних факторів ДУ «Кіровоградський ОЛЦ МОЗУ», проводе наступні лабораторні дослідження:

 проб біоматеріалу на виявлення збудників паразитарних інвазій: ентеробіоз, аскаридоз, опісторхоз, дирофіляріоз, лямбліоз, криптоспоридіоз, амебіаз, балантидіаз, теніідози, трихостронгілоідоз, трихуроз, дикроцеліоз, фасциольоз, парагонімоз, метагонімоз, малярії, лейшманії, трипаносоми, філяріатозів,

 дослідження шкіри, вій на демодекоз,

та проб з об’єктів довкілля: змивів, води, грунту на геогельмінти та патогенні найпростіші;

пилу з постільної білизни на алергенні кліщі,

харчові продукти на шкідники продуктових запасів та дослідження комах, які мають медичне значення.

Лабораторія атестована, має Свідоцтво про атестацію № 196/15, видане 30.09.2015 року, яке чинне до 29.09.2020 року та має Дозвіл на роботу з збудниками ІІІ-ІУ груп патогенності № 4 від 10.04.14р., чинне до 10.04.19р.

Паразитологічна лабораторія запрошує дорослих та дітей міста Кропивницький та Кіровоградської області пройти обстеження на наявність паразитарних захворювань, відповідно до прейскуранту. Дослідження проведуть досвідчені спеціалісти. Чекаемо на Вас за адресою м. Кропивницький, вул. Тобілевича, 24, 1-й поверх, режим роботи: Пн – Пт: 8.00 – 15.42.