• 17.04.2024

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ З ГРВІ на КІРОВОГРАДЩИНІ за 12 тиждень 2018 р.

Бер 26, 2018

    Епідемічна ситуація з ГРВІ та грипу в області відносно спокійна.  Показник захворюваності  епідемічного порогу не перевищує рівень епідемічного порогу (754,95) та знаходиться на рівні мінус  43,2% до значення епідпорогу.

    За останній тиждень в області зареєстровано ще 5 випадків грипу        (м. Кропивницький – 4, Маловисківський район – 1).

    Всього в 2018 р. в області зареєстровано 43 випадки грипу, із них 1 – летальний.

  На 12 тижні 2018 р. в Гайворонському, Голованівському, Олександрійському районах зареєстровано рівні захворюваності на ГРВІ, що перевищують епідпороги відповідних територій. В зв’язку з даним фактом Кіровоградським обласним лабораторним центром направлені листи головам районним адміністрацій Голованівського, Гайворонського та Олександрійського районів з конкретними рекомендаціями щодо проведення санітарно – протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного підйому захворюваності.

    З початку епідсезону (з 02 жовтня 2017р.) проти грипу вакциновано 6464  особи.  Ускладнень  після вакцинації не зареєстровано.

   Нагадуємо, щеплення сезонними протигрипозними вакцинами – надійний захист від грипу.

Заступник директора                                                Надія Оперчук

 

 

 

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua.

897 Переглядів