• 20.07.2024

Тестування на Covid-19 методом ПЛР

  • Домівка
  • Тестування на Covid-19 методом ПЛР

ТЕСТУВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ COVID-19

 

ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» надає платні послуги з ПЛР-дослідження на коронавірусну хворобу COVID-19 для осіб у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території та виїзду з них

Достовірність досліджень вірусологічної лабораторії верифіковано в референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та підтверджено в програмі зовнішнього оцінювання якості Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Вірусологічна лабораторія пройшла процедуру визнання вимірювальних можливостей, що засвідчено сертифікатом №58/20.

Вірусологічна лабораторія оснащена найсучасними приладами: ампліфікатори, автоматичні станції для виділення нуклеїнових кислот, центрифуги, шафи біологічної безпеки. Щоденно проводиться більше 1000 досліджень. Лише в нашій лабораторії працюють єдині в області лікарі-вірусологи

Вартість дослідження складає – 866,36 грн

Забір матеріалу для проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР проводиться щоденно за адресою - м. Кропивницький, вул. Миколи Садовського, 40/9 (вхід з вулиці Верхня Биківська)

З понеділка по п’ятницю  - з 8.00 до 11.00

В суботу та неділю з 8.00 до 10.00

Результат досліджень на виявлення РНК SARS-CoV-2 (ПЛР), за умови здачі матеріалу до 11.00, видається до 18.00 в день здачі матеріалу.

Результат досдідження видається українською та англійською мовою, з QR-кодом та має мокру печатку установи, підпис лікаря.

Тестування на COVID-19 не проводиться анонімно, при відвідуванні пункту забору назофарингеального змиву необхідно пред’явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

У разі отримання негативного результату тестування дані Замовника вносяться в єдину електронну базу для синхронізації додатку «Дій вдома» для дострокового припинення самоізоляції.


Замовник надає:

  • заяву та оплату за реквізитами на проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • чек про оплату;
  • копію першої сторінки закордонного паспорту (для заповнення результату на англійській мові).

Додаткові умови:

  • За 2 години до відбору матеріалу утриматися від прийому їжі, вживання напоїв, паління, використання спрею для порожнини рота;
  • За 6 годин до обстеження утриматися від вживання лікувальних засобів для зрошення ротоглотки.