• 09.02.2023

Уповноважений з антикорупційної діяльності

  • Домівка
  • Уповноважений з антикорупційної діяльності

УПОВНОВАЖЕНИЙ З АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Гура Сергій Васильович

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН

097-749-32-84

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

kocphcor@ukr.net

ДУ "Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону "Про запобігання корупції" іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави  відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо державних службовців структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України, посадових та службових осіб юридичних осіб сфери управління МОЗ. 

Всі повідомлення розглядаються Уповноваженим з антикорупційної діяльності ДУ "Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" згідно з вимогами законодавства.