• 28.09.2021

Епідемічна ситуація захворюваності на ГРВІ та грип на Кіровоградщині

Гру 28, 2020

На минулому тижні на ГРВІ захворіло 3362 мешканці області, що на 23 % менше ніж на попередньому тижні. Із усіх захворілих на ГРВІ – 32,3% діти та підлітки віком до 17 років. Рівень захворюваності не перевищує значення епідемічного порогу та знаходиться на позначці мінус 27,2% до епідемічного порогу.
У вірусологічній лабораторії Кіровоградського обласного лабораторного центру впродовж тижня на грип досліджено 10 зразків біологічного матеріалу від хворих з тяжкими гострими респіраторними синдромами. Вірусів грипу не виявлено.
Довідково: з початку епідемічного сезону на Кіровоградщині лабораторно підтверджено чотири випадки грипу: типу А (один) та типу В (три). Усі захворілі з міста Кропивницького (78-ми, 47-ми, 52-х та 60-ти років). При епідеміологічному розслідуванні було встановлено, що жоден із захворілих не був щеплений від сезонного грипу. Двоє з них перебували в групі медичного ризику, мали супутні захворювання – ішемічну хворобу серця.
Всього на Кіровоградщині щеплено проти грипу 1367 осіб, з них 325 медичних працівників та 234 дітей віком від 6 місяців до 5 років.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.labcentr.kr.ua

 

30 Переглядів